Mēs radāmies ar vēlmi mazlietmainīt pasauli un padarīt to labāku.

Mēs vēlamies mainīt ierasto interjera dizaina tirgu Latvijā. Mums jau sen ir zināma liela un nepatīkama problēma, kas attiecas uz interjera dizaineru un klientu savstarpējām attiecībām. Un mēs šo problēmu izprotam, pirmkārt – dizaina cena ir samērā plašs jēdziens. Ir dizaineri, kuri maksā 10€/m2, bet ir arī tādi, kuru cena ir 100€/m2. Attiecīgi rodas jautājums – vai mēs gadījumā nemaksājam par tukšu gaisu un kā rodas šādas cenas?

Otrkārt, tā ir kā vesela dziesma! Klients ar dizaineri ir kā sasieti uz vairākiem mēnešiem, atrodoties ļoti ciešā komunikācijā. Tā bieži vien rodas arī nesaprašanās, problēmas un iespējami konflikti. Jo šīs attiecības tiek veidotas starp diviem, reizēm trim un vairāk cilvēkiem, jo mājas dizains skar visu ģimeni. Bet ne visi ir gatavi tam tērēt laiku, jo īpaši introverti. Treškārt, neskatoties uz to, ka strādā dizaineris, ir jāpatērē ļoti daudz paša spēku.  Un laiks ir vērtīgākais resurss, pie mums katra minūte ir no svara. Mēs nemīlam vilkt laiku garumā un kavēt procesus.

Kā mēs risinām šīs problēmas?

Pirmkārt, mums visiem ir piemērota viena cena. Un mēs nepārdodam pakalpojumu, mums ir produkts, kuram gluži kā veikalā ir sava cena.

Otrkārt, ar mums nav komunikācijas, mēs esam moderns pakalpojums. Jūs izvēlaties interjeru tieši vietnē, nekavējoties izvēlieties krāsu risinājumu un pasūtijat! Un nav ciešas komunikacijas par ilgiem mēnešiem, pārpratumiem vai konfliktiem.

Treškārt, ņemot vērā faktu, ka mēs jau esam izveidojuši interjera dizainu, lai jūs varētu izvēlēties, mēs visi ietaupām milzīgu laiku. Jūs uzreiz zināt, kā izskatīsies jūsu interjers, un mūsu laiks prasa tikai tā adoptēšana jūsu mājāi!

Mēs iedevām interjerus, no kura izvēlēties. Jūs tikai...

ir jāizvēlies! Mēs atoptesim par 7 dienam. Un gala rezultāts ir tāds pats! Profesionāli izveidota mājas telpa.

Un veiksmi mūsu vietnē, kur atradīsiet visu! Vai jums ir kādi jautājumi? Skatities FAQ vai rakstiet mums, mēs vienmēr palīdzēsim.